Kategórie: Tiež

none

Bylinné čaje

Bylinné čaje

Bylinné čaje: Tisane Blande, ale veľmi účinné, bylinné čaje sú teraz prvkom v rebríčku domácich liekov. Používajú sa trochu na všetky choroby a sú v dosahu dospelých a detí, pretože podporujú spánok, vyhýbajú sa zadržiavaniu vody, sú platnou pomocou pre tých, ktorí nemajú radi celulitídu a telesné nedokonalosti, pokojné sezónne choroby a mnoho ďalších. iné príznaky.

Marinka vonná

Marinka vonná

Woodruff Asperula je vytrvalá rastlina, dorastá do výšky asi 30 centimetrov a má tenkú, ale vzpriamenú stonku, ktorá nemá tendenciu klesať dole, má kvadrangulárnu stonku, jej listy sú kopijovité, nie príliš veľké. a pretiahnuté, skôr intenzívnej zelenej farby, majú drsný povrch a sú usporiadané radiálne, zoskupené do množstiev v rozsahu od šiestich do ôsmich listov a sú usporiadané do tvaru hviezdy.

Aromaterapeutické éterické oleje

Aromaterapeutické éterické oleje

Esenciálne oleje a aromaterapia Ak si myslíme starostlivo, od čias starovekých Egypťanov sa oleje často používali nielen na osobnú starostlivosť a na udržanie dobrého vzhľadu, ale aj počas pohrebných praktík. Informácie o používaní olejov v rôznych civilizáciách nám časom umožňujú pochopiť, že pozitívne vlastnosti rastlín boli známe už pred štúdiom anatómie a fyziológie človeka.

Aloe gél

Aloe gél

Otázka: Koľko lístia z jednej aloe? ahoj, prehľadal som všetky stránky a prečítal si veľa kníh, ale nemôžem nájsť žiadne údaje o výnosoch aloe vera (konkrétne by som mal záujem vedieť, koľko listov rastlina ma vyprodukuje za rok as nimi, koľko gélu by som mohol získať) ďakujem!

Sirôtka

Sirôtka

Otázka: Maceška Hľadám rastlinný čaj s fialovými myšlienkami, ale ten, ktorý potrebujem pri liečbe pľúc, brochie.how môžem nájsť? Dedičstvo 220 Purple English Seeds Wild Pansy Heartsease Violetta Flower Sypké Semená S5120 Cena

Echinacea purpurea

Echinacea purpurea

Otázka: Ako nájsť rastliny echinacea Ahoj, hľadám echinacea, ktorá sa dá vložiť do záhrady, zaujímam sa o liečivé skutočnosti, že existuje toľko odrôd echinacea, najmä ak hľadám echinacea angustifolia, a ak to musí byť purpurea, čo to je priamo zainteresovaných na medicínske použitie.

Mučenka

Mučenka

Otázka: Mučenka Mám krásnu kvetinu mučenky, prosím, povedzte mi, kedy mám zbierať kvety a listy, aby sa pripravili bylinné čaje. Ďakujem Passionflower Byron Beauty - mučenka v 19 cm hrnci Cena

Alergia na Geranium

Alergia na Geranium

Otázka: alergia na pelargónie Chcel by som vedieť, či pelargónie patrí medzi rastliny, ktoré môžu spôsobiť alergiu. Vďaka PLANTI 'Real rastlina pre vonkajšie a vnútorné ALOE Aloe arborescens vždyzelená rastlina pre nízkotučné v hrnci priemere 18cm Cena

Starostlivosť o črepníkové rastliny

Starostlivosť o črepníkové rastliny

Otázka: starostlivosť o črepníkové rastliny Na mojom balkóne mám niekoľko bežne používaných aromatických rastlín, chvíľu som videl, že všetky majú na listoch malé biele škvrny. Myslím si, že nejde o parazity, čo sú spôsobené? Gratulujem k stĺpu, ktorý vždy s vášňou sledujem.

Konkrétne rastliny

Konkrétne rastliny

Otázka: Ako nájsť konkrétne aromatické rastliny, ktoré by som chcel mať na svojom balkóne s aromatickými rastlinami, uvádzam ich: ARTEMISIA, CONSOLIDA, TRIGONELLA, SANTOREGGIA COMUNE, BALDO, BORRAGINE, CALICANTO D'ESTATE, KOŽEŠINY, ELICRISO, LEVISTICO, MILLEOOGLIO, MYRTLE. Chcel by som vedieť, ako a kde ich kúpiť, a ak je to možné, náklady.

Kinetóza

Kinetóza

Otázka: Quinetosi Dobré ráno by som sa chcel dozvedieť viac informácií o tabaku, na liečbu choroby z pohybu. Kedy by sa to malo užívať? hodinu pred odchodom na more alebo do lietadla? alebo v tom okamihu? Je to naozaj užitočné, ako sa hovorí? tak to je ako keby ste brali nikotín? alebo sa mýlim? existujú lepšie opravné prostriedky?

Ako navrhnúť tienistú záhradu

Ako navrhnúť tienistú záhradu

Na tejto stránke sa budeme baviť o: pozri tiež: záhrada Ako navrhnúť tienistú záhradu Ak je vaša záhrada zasunutá do malých priestorov v zastavanej oblasti, je veľmi pravdepodobné, že bude mať aj problémy s tieňovaním: táto podmienka obmedzuje možnosť výberu rastliny, ktoré sa používajú na tých, ktorí milujú alebo trpia nedostatkom svetla.

Ako navrhnúť slnečnú záhradu

Ako navrhnúť slnečnú záhradu

Na tejto stránke budeme hovoriť o: pozri tiež: záhrada Ako navrhnúť slnečnú záhradu Jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré je potrebné pri výstavbe záhrady zohľadniť, je slnečné žiarenie. Slnečné záhrady sú tie, ktoré sú orientované na juhozápad alebo na juh, ale sú čiastočne zakryté závesmi, inými balkónmi atď.

Stevia rebaudiana

Stevia rebaudiana

Otázka: stevia rebaudiana dobré ráno som si kúpil rastlinu stevia rebaudiana Chcel som sa vás opýtať, či máte informácie o tom, ako ju používať namiesto cukru. vďaka Battle - Stevia Aromatic Seeds (Semi - 50Cm) Cena

Úvod do záhradného dizajnu

Úvod do záhradného dizajnu

Na tejto stránke si povieme: pozri tiež: záhrada Úvod do dizajnu záhrady Správny dizajn vašej zelene bude musieť reagovať na veľmi presnú logiku: v skutočnosti je základnou požiadavkou, aby každá voľba, ktorú urobíte, mala svoju vlastnú, pretože je, to je motivovaný radom hodnotení.

Nastavovanie zavlažovania, riadiaca jednotka a solenoidové ventily

Nastavovanie zavlažovania, riadiaca jednotka a solenoidové ventily

Na tejto stránke budeme hovoriť o: Nastavenie zavlažovania, riadiacej jednotke a elektromagnetických ventiloch Výhodou automatického zavlažovania je to, že nezávisí od našej fyzickej prítomnosti, ale je dosiahnuté s pravidelnosťou v hodinách najviac naznačených pre našu záhradu, s maximálnou frekvenciou a intenzitou. Ak chcete, aby zavlažovací systém fungoval automaticky, musíte ho vybaviť riadiacou jednotkou a solenoidovými ventilmi: prvý je druh malého počítača, ktorý je naprogramovaný na reguláciu času a intenzity zavlažovania a k nemu je pripojených množstvo elektronických kohútikov, elektromagnetické ventily presne.

Výkop, technika a pokrytie zavlažovacieho systému

Výkop, technika a pokrytie zavlažovacieho systému

Na tejto stránke budeme hovoriť o: Výkop, technika a pokrytie zavlažovacieho systému Podzemný zavlažovací systém má významné výhody z estetického hľadiska, ako aj z hľadiska efektívnosti a funkčnosti. Z tohto dôvodu musia byť potrebné podzemné zavlažovacie potrubia a všetky elektrické prípojky.

Údržba zavlažovacieho systému

Údržba zavlažovacieho systému

Na tejto stránke budeme hovoriť o: Údržbe zavlažovacieho systému Aby bol systém vždy v bezchybnom funkčnom stave, musí sa vykonať nevyhnutná údržba: okrem zásahov na konci sezóny, ktoré sa majú použiť, sú potrebné aj mimoriadne zásahy. Na konci zavlažovacej sezóny bude potrebné vyprázdniť potrubia a príslušenstvo z vody, aby nepoškodili mrazy: zvyčajne sa ručný vodovodný kohútik umiestni v najnižšom bode systému, z ktorého je voda to tečie.

Úvod do zavlažovacieho systému

Úvod do zavlažovacieho systému

Na tejto stránke budeme hovoriť o: Úvod do zavlažovacieho systému: Úvod do zavlažovacieho systému Aby sme mohli realizovať zavlažovací systém, v prvom rade musíme mať na pamäti, aké sú skutočné potreby našej záhrady v závislosti od prvkov, ktoré ju tvoria. aby sme si uvedomili rastlinu, ktorú robíme pre seba.

Fázy výstavby záhrady

Fázy výstavby záhrady

Na tejto stránke budeme hovoriť: pozri tiež: záhrada Fázy výstavby záhrady Aby sa projekt realizovaný na papieri premenil na skutočnú záhradu, je potrebné prejsť dobre definovanou sérií fáz. Ak máte v úmysle vytvoriť pomerne veľkú záhradu, bude užitočné mať k dispozícii veľmi presný kalendár krokov, aby ste mohli vykonať všetky kroky v najvhodnejšom období.