Kategórie: Zariadenie

none

Benzínový motor krovinorezu

Benzínový motor krovinorezu

Krovinorezy benzínové frézy Krovinorezy sú záhradné stroje. Aj keď existujú rôzne typy krovinorezov, prevádzka je vždy rovnaká: rezné príslušenstvo, ktorým môže byť hlava s drôtom alebo čepeľou, s pohybom generovaným normálne spaľovacím motorom sa rýchlo otáča a kosí trávu, kríky a kríky rýchlo.

Ako sa stavia log splitter

Ako sa stavia log splitter

Ako postaviť štiepač dreva: Úvod Rezanie dreva klasickým spracovaním je postup, ktorý nie je nebezpečný len pre vlastnú bezpečnosť (najmä pre tých, ktorí nie sú vôbec oboznámení s materiálmi a činnosťami tohto druhu a nemajú fyzickú fyziku vhodnú na výrobu práce), ale predovšetkým veľmi únavné.

Kosačka na trávu

Kosačka na trávu

Funkcie robotov na kosenie trávnika Ak máte veľkú záhradu a ste unavení z toho, že každý týždeň trávite svoju tradičnú elektrickú alebo benzínovú kosačku, potom najlepším riešením je kúpiť modernú kosačku na trávu. Robot kosačky na trávu je poslednou hranicou v oblasti záhradníctva: vďaka svojim vlastnostiam je možné udržiavať trávnik vždy dobre udržiavaný bez vynaloženia úsilia a schopnosti dosiahnuť vynikajúce výsledky.

Motorová píla Mcculloch

Motorová píla Mcculloch

Kvalita motorovej píly McCulloch Prvá motorová píla McCulloch bola uvedená na trh v roku 1949. Najmenej počas prvých 20 rokov spoločnosť vyrábala drevoobrábacie stroje, potom v 70. rokoch začala vyrábať reťazové píly pre spotrebiteľa. Spoločnosť McCulloch je svetovým lídrom v záhradníckych výrobkoch vďaka znalostiam a skúsenostiam získaným počas viac ako 60 rokov činnosti.

Olivový kombajn

Olivový kombajn

Vlastnosti olivového kombajnu Olivový kombajn je stroj, ktorý ocenia všetci pestovatelia olív, pretože je to nástroj, pomocou ktorého môžete vykonávať efektívnu a rýchlu úrodu. Je to tiež veľmi praktický a ľahko použiteľný nástroj. Medzi jeho mnohé výhody patrí kombajn, ktorý sa môže pochváliť dobrou priepustnosťou v rastline, či už nie je listový, alebo či je olivovník veľmi hustý s vetvami.

Honda krovinorez

Honda krovinorez

Benzínový motor Honda Honda 4-taktný benzínový motor bol prvou spoločnosťou, ktorá pred 16 rokmi realizovala krovinorezy vybavené 4-taktným motorom, čistým benzínom namiesto 2-taktnej zmesi oleja a benzínu. Orezávače tejto známej spoločnosti sú navrhnuté tak, aby boli účinné na 360 ° v každej polohe. 4-taktný motor ponúka rad veľkých výhod.

Drvič Bosch

Drvič Bosch

Na skartovači Bosch Skartovač Bosch je veľmi univerzálny a odstraňuje všetok odpad. Výrazne znižuje objem zvyškov záhrady, rezá rôzne rastlinné materiály a dokonca aj silné konáre. Úroveň kvality drvičov je vysoká a vyvíjajú veľkú silu.

Vyrezávanie reťazových píl

Vyrezávanie reťazových píl

Vyrezávanie reťazových píl Vyrezávanie reťazových píl sú špeciálne malé a kompaktné reťazové píly, ktoré sú špeciálne navrhnuté na prerezávanie a ohýbanie stromov a kríkov. V závislosti od typu prerezávania, ktorý chcete vykonať, je možné namontovať najvhodnejšiu lištu. Okrem tradičnej tyčinky existuje v skutočnosti aj druh tyčinky nazývaný Carving, ktorý má trojuholníkový tvar a je užitočný pre konkrétne operácie rezania.

Rozmetadlo hnojív Amazone

Rozmetadlo hnojív Amazone

Vlastnosti rozmetadla hnojiva. Činnosti, ktoré sa vykonávajú na šírenie hnojiva na ich poliach, sú nielen namáhavé, ale sú veľmi dôležité, pretože ovplyvňujú množstvo práce, ktorá sa má vykonať, a spôsob, akým sa hnojivo šíri. Rozložiteľnosť hnojiva závisí od fyzikálnych vlastností hnojiva (hustota, veľkosť zrna atď.) tiež v rovnakom rode a značke.

Blower

Blower

Funkcie záhradných dúchadiel Či už ide o suché listy alebo iný organický odpad, záhradný vysávač je jediný a ľahký spôsob, ako rýchlo zhromaždiť akýkoľvek odpad. Dúchadlo tiež umožňuje vziať listy nachádzajúce sa v ťažko prístupnom rohu, takmer bez námahy a vysokej sily, aby sa udržiavala dobre udržiavaná a dokonalá záhrada.

Horizontálny štiepač guľatiny

Horizontálny štiepač guľatiny

Vlastnosti horizontálneho štiepača guľatiny Štiepač guľatiny je typ strojového zariadenia používaného na rozdelenie kmeňa na rôzne časti alebo kúsky hrubého dreva vopred narezaného na niekoľko častí. Mnoho zariadení pozostáva z elektrického alebo hydraulického piestu kalibrovaného na tlak, ktorý sa môže vytvoriť.

Kosačka Honda

Kosačka Honda

Kosačky Honda: všeobecné vlastnosti Kosačky Honda sú k dispozícii vo viac ako 30 modeloch a dokážu uspokojiť každého zákazníka. Vďaka vysokej tráve a trávniku sú vhodné do všetkých typov terénu, malých aj veľkých, rovných alebo nerovných.

Veľkonočný kultivátor

Veľkonočný kultivátor

Hlavné vlastnosti rotačného kultivátora Pasquali Spoločnosť Pasquali bola založená v roku 194 a odvtedy vyrába traktory, elektrické generátory, motorové kosačky a rotačné kultivátory vysokej kvality, ktoré sú vhodné pre prácu na akomkoľvek teréne ako je malé záhrady alebo veľké pozemky určené na intenzívne poľnohospodárstvo.

Workbench

Workbench

Použitá pracovná lavička Nákup použitá pracovná lavica, ktorá je v dobrom stave, je úloha, ktorá si vyžaduje pozornosť. V skutočnosti, ak bude cena použitého produktu určite nižšia ako cena nového produktu rovnakej kvality, je riziko, že skončí s zbytočným predmetom, pretože je zničený alebo príliš opotrebovaný.

Ventilátor napájaný z batérie

Ventilátor napájaný z batérie

Typy dúchadiel: elektrické, na batériu alebo benzín Ak chcete udržiavať trávnik, mýtinu alebo príjazdovú cestu so suchými listami a inými nečistotami vždy čisté, pomocou dúchadla môže byť nevyhnutné na dosiahnutie vašich cieľov. Existuje veľa typov, ktoré možno rozdeliť na elektrické a benzínové motory.

Profesionálny skartovač

Profesionálny skartovač

Na čo je profesionálny skartovač? Bio-drviče sú stroje na poľnohospodárske a záhradnícke účely, ktoré sa nedávno etablovali na trhu so záhradnými a záhradnými zariadeniami. Tento nástroj dokáže znížiť produkciu odpadu, ako sú konáre a listy, premieňať ich na prírodné hnojivo, čo vám umožní výrazne urýchliť a zjednodušiť vašu prácu.

Parkovacia tlaková umývačka

Parkovacia tlaková umývačka

Technický popis vysokotlakového čističa Parkside V balení čistiaceho prostriedku Parkside nájdeme: vysokotlakový čistič s 5 metrov dlhým drôtom; vysokotlaková hadica; hák na elektrický kábel; držiak striekacej pištole; rýchle pripojenie na pripojenie k vodovodnej sieti; striekacia pištoľ; dve ohybné hadice s dýzou, jeden vysokotlakový a jeden plochý prúd; rotačná kefa; ihlu na čistenie dýzy; 0,5 l detergentu; vidlicový kľúč.

Motocoltivatore

Motocoltivatore

Dieselový rotačný kultivátor Dieselový rotačný kultivátor, ako už názov napovedá, je poháňaný dieselovým motorom. Priemyselná motorová nafta, ak nie ste priamym pestovateľom, poľnohospodárska nafta, ak máte a máte nárok. Výrobcovia vytvárajú modely vhodné na hobby, poloprofesionálne alebo profesionálne použitie, ktoré zahanbujú konečného príjemcu so širokou škálou strojov a príslušenstva, ktoré ich vybavujú.

Viničné traktory

Viničné traktory

Vinohradnícke traktory Vinohradnícke traktory sú špecializované prostriedky vhodné na obrábanie viníc alebo v každom prípade na prácu, kde je pracovná šírka alebo manévrovací priestor veľmi malý. Riadky viniča zvyčajne merajú 1,30 m, ale v niektorých prípadoch dosahujú 1,50 m; preto je tento typ strojového zariadenia malý, najmä na šírku, ktorá zriedka presahuje 1.

Motozappa

Motozappa

Rotačné oje Rotačné oje alebo motorové plečky sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám poľnohospodárov a záhradníkov, ktorí sa sťažovali na stroje, ktoré boli príliš veľké na frézovanie v stiesnených priestoroch, ktoré bolo potrebné opracovať ručne. Tento nástroj je už súčasťou kolektívnej predstavivosti ľudí a nielen odborníkov; veľa ľudí, dokonca úplne nesúvisiacich s poľnohospodárskou prácou, sa rozhodne kúpiť si kultivátor na prácu na svojej záhrade.