Kategórie: Bonsai

none

Bonsai

Bonsai

Otázka: Bonsai Ahoj, dali mi ženšenový bonsai, udržiavam ho v kancelárii v dobre chránenej polohe, z ktorej dostáva prirodzené svetlo aj v sobotu a nedeľu. Jedinou pochybnosťou je teplota: keď tu nie som, kúrenie sa vypne. Žijem v Umbrii a klíma nie je zvlášť zima, ale stále to môže byť problém?

Vodné bonsaje

Vodné bonsaje

Zavlažovanie bonsai Umenie bonsai sa narodilo už dávno v Číne. Už vtedy bola odroda získaná redukčnou technikou prekvapivá, ako je známe zo stretnutia starodávnych kresieb. Čínski umelci často modelovali svoje stromy podľa postavy zvierat a imaginárnych ikon.

Kvitnúce bonsaje jabloní

Kvitnúce bonsaje jabloní

Otázka: Kvitnúce bonsaje jabloní Ahoj, kúpil som v októbri 16-ročného bonsaje. Predajca mi povedal, že v mesiacoch, ktoré boli vystavené mrazu, bolo lepšie ho pokryť, a tak som ho vzal do pivnice vždy vo svetle. Keď potreboval vodu, namočil som ju, teraz sa pýtam, moja kvetina sa nevypukla, nemôže byť mŕtva?

Trpiaci ficus retusa

Trpiaci ficus retusa

Otázka: Môžem liečiť fikus? Vážený web, sledujem vás už nejaký čas, ale nenašiel som vysvetlenie môjho problému. Informácie, mám bonsai, presnejšie и a ficus retusa (zakúpené začiatkom februára). Nerozumiem, prečo je také nemožné ich udržať. Vysvetľujem: je blízko okna, nemá žiadne prebytky vody, neberie prúdy zima (aspoň dúfam, že ak v okne nie je nejaký prievan), ak nad zemou je zalievanie suché ponorením (asi 5 minút, potom ho vyberiem z taniera a späť tam, kde predtým), stále stráca svoje listy a potom vetvičku vysušte od špičky.

Sadenice olivovníkov

Sadenice olivovníkov

Otázka: olivový strom Salve, možno táto otázka nedáva zmysel, ale ja to skúsim aj tak. Pod veľkým olivovníkom rastla rastlina olivovníka asi 20 cm vysoká a minulý rok v septembri som ju vysadil. teraz táto rastlina loví v špičke Otázka: Môže sa táto rastlina stať bonsajom?

Bonsai bez lístia

Bonsai bez lístia

Otázka: bonsaje bez lístia dobré ráno, mám fikus retusa, ktorý stratil všetky listy, a teraz začínajú rásť v hornej časti, zvyšné vetvy sú holé. Existujú možnosti, že bude plná listov vo všetkých svojich pobočkách? okrem bežnej pozornosti je potrebné urobiť niečo konkrétne?

Semi prunus cherry

Semi prunus cherry

Otázka: Semi prunus cherry Ahoj, ja som Mary a kúpili sme semená, aby sme vytvorili bonsai s čerešňovými kvetmi, alebo aspoň to by som chcel, dúfajúc dobre! Videla som jeho videá na siatie, rada by som rada, ako sa správať najlepšie spôsoby, ako sa mýliť s mojou budúcou mapou, s výpočtom, že pre mňa je to prvýkrát, čo sa snažím prečítať čo najviac, ale nenájdem veľa tipov na čerešňových kvetoch.

Olivo

Olivo

Otázka: Olivo som kúpil olivovník minulé leto, veľmi svieži okolo 20 rokov. Bohužiaľ moja neprítomnosť strávila zimu na veľmi horúcom mieste, ktoré dostávalo málo vody a svetla, so stratou listov a nadmerným rozťahovaním. Teraz je späť domov, čo môžem urobiť pre zotavenie? Pomoc pri prerezávaní prerezávania hnojiva!

Bonsai olivovníka?

Bonsai olivovníka?

Otázka: bonsaje olivovníkov? Ahoj, volám sa dino a chcel som vedieť, či sa olivovník vysoký 30 cm môže stať bansai a ako ho môžem dať do vázy. vďaka 1 RASTLINE ILEX CRENATA GLORY GEM VO VÁS 10,5CM cena vždyzelená

Ako spoznať moje bonsaje?

Ako spoznať moje bonsaje?

Otázka: Ako spoznať moje bonsaje? Ahoj všetci! Dnes mi dali bonsai, čo by zrejme malo byť Zelkova, ale pri pohľade na listy mi to pripadá skôr ako karmón ... okrem povrchu listov nie je hladký, ale je drsný s bielymi malými listami ... Chcel by som vedieť tiež, čo by bolo najlepšou formou, ktorú mi odporučíte pre svoj rast ... ďakujem :) RIGENÁLNY P RADICANTE V PRÁŠKU ZA KAŽDÚ DRUHU TALEA conf.

Prerezávanie a presúvanie

Prerezávanie a presúvanie

Otázka: Prerezávanie a preskupovanie Nedávno som si kúpil bonsaje zelkova ulmus parvifolia a raz som si doma uvedomil, že bonsaje majú štruktúru podobnú neformálnemu vzpriamenému štýlu, ale majú nadmerný sklon vo všetkých vetvách, s ktorými nemôžem korigovať drôt, pretože sú teraz hrubé a drevnaté.

POMOC NA OLIVE BONSAI

POMOC NA OLIVE BONSAI

Otázka: POMOC NA BONSAI OLIVO Vždy som fascinoval svet bonsajov, ale okrem záhrady atď. Nemám vôbec potuchy, ako sa môžete pohybovať v tomto nádhernom svete. Teraz som sa rozhodol urobiť to a kúpil som si pol hodiny o tomto olivovníku (uverejním obrázky dole). Teraz som chcel, aby sa z neho stal bonsai, alebo ho znovu umiestnim do peknejšej bonsajovej nádoby a potom opravím niektoré vetvy, aby urobili trochu ako ja.

Fikus bez listov

Fikus bez listov

Otázka: fíkus bez hi listov, chcel som sa vás spýtať zdvorilo, mám ficus retusa bonsai takmer rok, ďalšie dva mesiace stratil svoje listy, zostal bez. Teraz neviem, či ho oplodniť znova, obávam sa, že ho nedokážem obnoviť, prosím, pomôžte mi, čo mám robiť? Adama Esca Geo INSECTICIDE Mletie GRANULAR CENTURIO 1KG ORTO A ZAHRADA Cena

Brest

Brest

Otázka: elm Ahoj, chcel som sa opýtať na bonsai; Mám brest, и vhodné, aby to vnútri alebo mimo ... bývam na Sicílii, v zime sa pohybuje teplota v lete 11 15 25 33 Elm Bonsai čínskej vázy cm. 15 Cena

Bonsai chorá paprika

Bonsai chorá paprika

Otázka: Bonsai chorý korenie Ahoj, mám bonsai korenie asi mesiac ... asi 15 dní má moja bonsai časť stromu, ktorá stráca listy, veľa z nich je tmavých a suchých ... Polievam ju raz denne a udržiavam ju v dome okno blízko miesta, kde slnko nebije. čo sa deje ?! vďaka 1PZ PLÁN PLÁN AZALEA 6 FARBY ZA POSKYTOVANIE Cena

Parazity

Parazity

Otázka: Škodcovia Mám na vetvách bonsaje, ktoré sme vytvorili, niektoré hnedé škrupinové parazity a ich odstránenie pod nimi sú prázdne a majú biely prášok. Chcel by som vedieť, ako môžete eliminovať vďaka. BUZIFU 30 ks lietajúcich pascí na hmyz, biadhézne ekologické pasce na hmyz, lepkavé pasce na netoxické škodcov rastlín, s pevným príslušenstvom (19,8 * 15 cm) Cena

Prebonsai na verande

Prebonsai na verande

Otázka: kultivujte prebonsai Dobrý deň! Mám tri bonsaje: dva čerešňové a marhuľové pre-bonsaje a ficus bonsai. Na čerešni listy uschli a pokrčili sa. je ten v najhorších podmienkach. marhuľa je rovnaká, ale menej tak stráca fikus nejaké listy. povedali mi, že dávam priveľa vody a príliš málo svetla, ale verandu mám takmer s oknami a svetlo je tam celý deň.

Prerezávanie a presúvanie

Prerezávanie a presúvanie

Otázka: Prerezávanie a preskupovanie Nedávno som si kúpil bonsaje zelkova ulmus parvifolia a raz som si doma uvedomil, že bonsaje majú štruktúru podobnú neformálnemu vzpriamenému štýlu, ale majú nadmerný sklon vo všetkých vetvách, s ktorými nemôžem korigovať drôt, pretože sú teraz hrubé a drevnaté.

Mikroklíma podrastov bonsai

Mikroklíma podrastov bonsai

Otázka: Mikroklíma podrastov bonsai Ahoj, na vytvorenie mikroklímy pre moju bonsai ficus retusa, ktorú používam vo tanieriku štrku a piesku pre akvária, je to NON porézny kameň. Alebo je uprednostňovaná expandovaná hlina, pemza alebo akadama? ďakujem za pozornosť. Bonsai - štvorcová podšálka 21 x 15 cm, zelená 53321 cena

Ficus spadnuté lístie

Ficus spadnuté lístie

Otázka: ficus bonsai bez listov môj ficus bonsai vytvára žlté listy a padajú všetky problémy Mini bonsai skleník - Ďaleký východ - s čerešňami, murraya paniculata a javorom palmovým