Kategórie: Bytové rastliny

none

Veľkoobchod s umelými kvetmi

Veľkoobchod s umelými kvetmi

Veľkoobchod s umelými kvetmi Kvetiny sprevádzajú najdôležitejšie okamihy nášho života svojou jemnosťou, krehkosťou a vôňou. Ich reprodukcia zároveň predstavuje túžbu urobiť niečo mimoriadne chúlostivé a snahu napodobniť prírodu v najlepšom možnom prípade, ktorá vyjadruje všetku jej premenlivosť a zložitosť presne v kvetoch.

Čo by ste si vybrali pre svoj byt?

Čo by ste si vybrali pre svoj byt?

Čo by ste si vybrali pre svoj byt: Aký lepší spôsob, ako rozveseliť náš byt farbami a vôňami, ako pomocou rastlín a kvetov. Aké druhy a odrody by ste si vybrali pre svoj zelený priestor doma? [2 balenia] Vonkajšie solárne svetlá, Litogo 12m 120 LED vonkajšie svetelné reťazové drôtové svetlá 8 Vonkajšie dekoratívne dekoratívne svetlá pre záhradu, Vianoce, Terasa, Brána, Dvor, Svadba, Cena strany

Umelé stromy

Umelé stromy

Umelé stromy Muž tretieho tisícročia, chytený všadeprítomnou, ale chladnou a depersonalizujúcou technológiou, je vždy v zhone, s harmonogramom označeným vzrastajúcimi záväzkami a hoci sa môže ukázať ako schopný inteligentne usporiadať svoje dni ako dokonalý manažér, riskuje, že nebude mať čas venovať sa starostlivej a svedomitej kultivácii rastlín a kvetov, ktoré si vybral doma, čo je potom veľmi špecifický spôsob, ako nájsť seba a svoju stratenú ľudskosť.

Yucca so suchými špičkami

Yucca so suchými špičkami

Otázka: Čo robiť proti špičkám suchých listov? ahoj, mám 2 krásne yucky, ale spodné listy majú trochu zničené hrany takmer ako tehly a dokonca aj nejaké tipy, môžete mi povedať, či je to normálne alebo ako to vyriešim? ďakujem veľmi pekne GRANULAR AZALEE, CAMELIE, GARDENIE, RODODENDRI A ORTENS Cena

Antúria s bielou patinou

Antúria s bielou patinou

Otázka: Antúrium s bielou patinou Mám antúrium už rok, pretože korene vychádzajú z vázy a listy zožltli, povedali mi, aby som to preložil. Len čo sa tak stane, objaví sa v spodnej časti rastliny biela pleseň podobná plesni. Už som si všimol niečo podobné už pred presunutím, ale teraz je situácia zvrhnutá.

Pachira s plesňou

Pachira s plesňou

Otázka: Ako zabalíte moju pachiru? doma mám pachiru napriek opatrnosti s vodou, všimol som si, že niektoré kmene v spodnej časti sa scvrkli a myslím si, že je tam trochu muffettiny a navyše visí viditeľne z jednej strany. Listy sú krásne, niekto zmenil farbu, je vhodné ich rozmnožovať?

Bromeliové listy

Bromeliové listy

Otázka: broméliové listy, čo mám robiť, ak listy bromélie zhnednú? Kusy - 3x osivo Hechtia Scariosa Bromeliad Dornig listy Jagged Silberrot B2105 - rastliny semien Obchod Samenbank Pfullingen Patrik Ipsa Cena

Gardénie

Gardénie

Otázka: gardénia Vnútorné listy mojich gardénií zožltnú. Prečo odporúčate? existuje riešenie tohto problému? GRANULÁRNE HNOJIVO AZALEE, CAMELIE, GARDENIE, RODODENDRI A ORTENS Cena

Zariadenie na výrobu dymu

Zariadenie na výrobu dymu

Otázka: dymiareň Mám dymiareň, ktorá mi bola daná a ktorej mi obzvlášť záleží na tom, že ochorel, listy postupne zožltli a potom zhnedli, vždy bola vnútri doma a napojená pravidelne raz týždenne.

Ficus rastie na trupe

Ficus rastie na trupe

Otázka: Ficus Vyrastanie v kufri Ahoj, neviem, či je správne písať tu. Môj ficus benjamin stráca veľa zelených listov. Musím však povedať, že vyrába nové. Nemá žiadne biele bodky, takže si myslím, že nemá koinealitu. Ale na konáre má tmavé výrastky, ktoré sa pri pohybe prstom uvoľnia.

Coral Begonia

Coral Begonia

Otázka: begónie kvitnú moju koralovú begóniu, pretože som ju dal do bytu (asi dva roky), už nekvitne. Môžete mi navrhnúť, čo mám robiť? BEGONIA TAMAYA, CORALLINA, TAMAIA, V KERAMICKEJ VÁŠE, skutočná rastlina Cena

Filodendron

Filodendron

Otázka: Mám filodendron 15 rokov. Robíme to asi každé 2 roky a je to skvelé. Teraz robil kvety (nevedel som, že áno). Vždy bol v byte. Chcel by som vedieť, ako dlho sú kvety a ako dlho vydržia. Snažil som sa hľadať na internete, ale jediná odpoveď, ktorú som našiel, je, že doma zriedka kvitnú.

Ficus benjamin parazity

Ficus benjamin parazity

Otázka: škodcovia ficus benjamin Ahoj, mám mladého ficus benjamina a potichu rástol, keď som si všimol spomalenie rastu a pokles mladých listov. Uvedomil som si, že v spodnej časti listov má malé pavučiny a parazity, nastriekal som pesticíd Bayer, ale paraziti sú stále nažive, zdá sa, že produkt nefunguje.

Rastie na trupe

Rastie na trupe

Otázka: Ficus Vyrastanie v kufri Ahoj, neviem, či je správne písať tu. Môj ficus benjamin stráca veľa zelených listov. Musím však povedať, že vyrába nové. Nemá žiadne biele bodky, takže si myslím, že nemá koinealitu. Ale na konáre má tmavé výrastky, ktoré sa pri pohybe prstom uvoľnia.

Narcisy vo váze

Narcisy vo váze

Otázka: Hrnce Narcis potrebujem radu! pred dvoma týždňami som si kúpil v Ikea poháre narcisov a za pár dní všetci kvitli. Po chvíli kvety umreli a ja som ich pokúsil rezať (opúšťať dlhú stonku). V priebehu niekoľkých dní závod začal vyrábať puky, ktoré rástli rýchlo, ale bohužiaľ sú sušené bez otvorenia.

Suchá phalaenopsis

Suchá phalaenopsis

Otázka: Ako môžem kvitnúť phalaenopsis? Mám dve phalaenopsis, ktoré sú suché, okrem koreňov, ktoré sú trochu zelené, môžem ich rozkvetnúť ??? 12 l Sphagnum Hydratačná rašelinová výživa Organické hnojivo pre záhradné doplnky Orchid Phalaenopsis Cena

Dracena

Dracena

Otázka: Dracena Moja Dracena sa vyprázdňuje do kmeňa a stráca listy. Čo môžem urobiť, aby som nestratil úplne? Vyniká pri teplote od 15 minút do 22 minút v polotieni. Bývam v Apúlii. Jeden už som stratil rovnakým spôsobom a tentokrát by som ho nestratil. Dúfam, že mi môžete pomôcť. S pozdravom Debra Amazon.

Pachira aquatica

Pachira aquatica

Otázka: pachira aquatica Ahoj, volám sa Monica a mesiac mám doma pachira aquatica. Váza tejto rastliny sa mi zdá byť kvôli svojej veľkosti malá. Musím ho dať do väčšieho hrnca a potom s väčším množstvom pôdy, alebo to musím nechať tak, ale zdá sa mi, že sa obetoval! Potrebujú tieto rastliny veľa pôdy alebo žijú dobre, aj keď má málo pôdy?

Alocasia makrrhrhiza

Alocasia makrrhrhiza

Otázka: chorá alokazia Dobré ráno, mám acrézu makarrhízu a znovu ju vysádzam, všimol som si časť podzemku, ktorá vyzerala trochu zhnito a obývaná bielym hmyzom. Listy sa rodia pomačkané, akoby mali bubliny ... mám s nimi zaobchádzať? Závisí to od hmyzu alebo jednoducho od skutočnosti, že vychádzame zo zimnej sezóny?

Chorá yucca

Chorá yucca

Otázka: chorá yucca Pred pár mesiacmi som našiel parazity na listoch rastlín, ktoré som ošetril insekticídom. Po krátkom čase sa však listy alebo všetky stonky ohli. Rastlinu som priniesol vonku, ale bez úspechu. Čo mám robiť? Portál Cool Elephant Giant Taro Seeds Alocasia macrorrhiza ear earits Heirloom Green Dishlia Cena