Kvetinové svadobné nastavenie

Kvetinové svadobné nastavenie

Dôležitosť kvetov


Svadba, deň zasvätenia a slávnosti, sľuby lásky a zábavy, deň zdieľania rozprávky napísanej v hviezdach. Aby to všetko bolo dôveryhodné, je dobré, že organizácia podujatia je dokonalá, čo najlepšie odráža históriu páru a vytvára správnu evokujúcu atmosféru. A čo lepšie ako kvety pomáhajú prirodzeným a farebným spôsobom vytvárať priestory, vďaka ktorým sú jedinečné a romantické pri najkrajších príležitostiach nášho života? Dekorácia, často podceňovaná, namiesto toho vytvára ten správny scenár, v ktorom sa budú manželia bezpečne pohybovať, medzi upomienkovými fotografiami a nezabudnuteľnými okamihmi, ktoré sa stanú nezmazateľnými spomienkami. Spomienky nie sú vyblednuté vďaka kvetom, tichým a diskrétnym, ktoré vymaľujú priestory, ktoré napĺňajú sviežosť prostredia. Dom manželov, kostol, auto, umiestnenie recepcie a kytica nevesty sú ústrednými bodmi, na ktoré je potrebné zamerať sa na nevyhnutnú dekoráciu, ktorá bude homogénna podľa témy a prísnej chromatickej kontinuity. Na druhej strane od staroveku boli kvety vybrané ako symbol vernosti a lásky. Len pomyslite na slávne oranžové kvety, Venušu myrtu, červené ruže. To je dôvod, prečo si nevesta a ženích pri výbere dekorácie budú musieť veľa premýšľať o štýle, ktorý chcú komunikovať. Možno by im poradili odborníci, ktorí už dva mesiace pred svadbou, po dôkladnej prehliadke kostola, radnice alebo reštaurácie, vedeli, ako navrhnúť projekt. prípravkov, v ktorých nie je nič nechané náhodou, dokonca ani príliš intenzívny parfém niektorých kvetov, ktorý by mohol narušiť prítomnosť alebo možnú čerstvosť pukov, ktoré budú musieť trvať celé hodiny.

Ako sa orientovať v kvitnúcej džungli
Váš kvetinár vám ihneď povie, že je vždy lepšie si vybrať medzi sezónnymi kvetmi, ktoré obsahujú ceny. Namiesto toho môže byť ticho, že kvety použité na mieste obradu sa dajú ľahko presunúť na recepciu, čím sa výrazne zníži rozpočet. Ďalej pri výbere bude zvyčajne začínať z bieleho a zeleného podkladu, do ktorého sa pridajú kvety zvolenej farby. V poslednej dobe veľmi populárny, kvety pridávajú rastliny a ovocie, ako sú napríklad paprika, čerešne a broskyňové konáre.
Po zistení vkusu a výdavkov bude miesto konania svadby také, ktoré bude viesť prípravu inštalácie, ktorá by mala zodpovedať architektonickému štýlu miesta. Vychádzajúc zo skutočnosti, že manželstvo v skleníku nie je príliš elegantné, umiestnite malé kvetinové miesta pozdĺž lode, na lavičky alebo na stoličky. Čím je kostol bohatší, tým menej kvetných kvetov bude potrebné. Na druhej strane v románskych kostoloch musia byť jednoduché a nevyhnutné, dokonca aj kvety musia byť diskrétne. Dobré zloženie pšenice a ovocia v lete, vo vidieckych a neformálnych situáciách. Menej je viac ako vtedy, a ak skutočne chcete jasnú dekoráciu, tiež sa spoliehajte na sviečky, možno nie voňajúce, aby sa zabránilo vytváraniu nepríjemných zmesí. Pokračujte ďalej k lístkom použitým na koberci až k oltáru alebo hodený na konci obradu k manželom. Budú ich nasledovať k autu, kde bude interiér zdobiť malá kompozícia.

Niektoré šikovné triky
Aj v mieste recepcie budú kvety nasledovať vybraný štýl. Niektoré miesta ponúkajú kvetinovú službu v cene. Uistite sa, že je v súlade s tými, ktoré sú navrhnuté v kostole, aby sa nevytvárali falošné poznámky. Odporúča sa tu tiež používať ovocie, doplnky, výkriky, aby nedošlo k plytvaniu kvetmi a nezakrývali stoly bohatými vázami, ktoré hosťom zabránia ani rozprávať. Čokoľvek elegantné bude stačiť, aby zodpovedalo farbe obrusov.
Skutočnou ozdobou, na ktorej nechcete šetriť, je kytica nevesty, ktorá sa rovnako ako šaty starostlivo vyberie, aby ju vyzdvihla čo najlepšie ako skutočný doplnok. Tradícia spočíva v tom, že ženích si ju kúpi, ale voľba je vždy na ženíchovi, ktorý ju porovná s typom oblečenia a účesu. Každý z nich bude mať nejaké obľúbené kvety, ale nezabudnite si vybrať kvety, ktoré môžu zašpiniť šaty, s krátkym alebo príliš ťažkým životom, aby ste nemuseli niesť kyticu ako bremeno. Tiež, ak sa nevesta rozhodne hodiť, je dobré, že sa z nej nestane zbraň.
Pre svedkov, otca nevesty a ženícha, je vlajkovou loďou nevyhnutný vtip, prevzatý z kytice bude veľmi prepracovanou možnosťou.

Svadobné kvetinové aranžmány: symboly a sezónnosť


Ako už bolo spomenuté, pri výbere kvetov je rozumné odvolávať sa na sezónne kvety. V zime sa tiež vyskytujú dahlia, ľalie, orchidey, sedmokrásky, ruže, kamélie a prispôsobujú sa farbám obdobia. Tulipány, pivonky, slnečnice sú takmer výhradnou výsadou leta, pokiaľ ich nechcete poslať s prehnanými výdavkami z exotických krajín.
Je však potrebné zvážiť aj ďalší faktor. Kvety majú svoj vlastný význam. Biele spomínajú na čistotu, ružovú nežnosť, červenú vášeň, žltú žiarlivosť. Niektoré odrody sú tiež veľmi evokujúce. Napríklad, teľka spomína na krásu inokedy, tulipány sú symbolom lásky, ale aj krehkosti a nevinného sedmokráska by sa mohlo odradiť pri druhom manželstve. Takže nenechajte nič náhode, kvety budú hovoriť o vašej láske ku všetkým hosťom.