Záhradný nábytok

Záhradný nábytok

Výhody a výhody otvoreného priestoru


Užite si to všetko bez toho, aby ste opustili svoj vlastný domov, je, samozrejme, privilégiom, z ktorého nemusí mať úžitok každý. Ten, kto má to šťastie, že má byt s terasou, dokonca aj malú, sa nemôže pripraviť o malý šperk, takže ho víta, že sa v lete stane skutočným rozšírením nášho domu, ale v skutočnosti už začnite od prvého jarného tepla, kde to samozrejme klíma nášho mesta umožňuje. Pozrime sa, ako zariadiť našu terasu, ako ju spríjemniť pre oči, privítať pre našich hostí, ľahko sa čistiť, praktickú údržbu. Pred definovaním nábytku a vybavenia sa pokúsime porozumieť tomu, ako vytvoriť trochu súkromia, užiť si privilégium čerstvého vzduchu a panorámy bez rizika, že by do domu vnikli zvedavé oči. Z rýchlej kontroly bytových predpisov vieme, či máme povolenie stavať na terase alebo v prípade stavby polo-mobilných štruktúr, ktoré vytvárajú akúsi malú krytú verandu. Ak to však nie je možné, stále sa môžeme chrániť pred slnkom, ktoré bije, a pred vzhľadu zvedavého suseda. Pozrime sa však, ako zariadiť našu terasu, napríklad návrhy trhu, napríklad nové nápady týkajúce sa vonkajšieho nábytku.


Izolujte náš vonkajší priestor
Ak máme k dispozícii dostatok priestoru a nemôžeme vybudovať štruktúru, ktorá izoluje náš vonkajší priestor, musíme si predstaviť riešenie s altánkom alebo slnečníkmi. Tieto vás očividne nechránia pred slnkom alebo pár kvapkami dažďa; naopak, niektoré modely altánov sú vybavené bočnými krídlami, ktoré premietajú zvonku alebo v každom prípade sú vybavené mriežkami, kde je možné vyliezť na rastliny a kvety, ktorých milujeme najviac farieb a vôní. Na trhu existujú rôzne modely altánov, lacnejšie sú samozrejme tie najľahšie, najmenej odolné, ktoré by sa mali rozobrať na konci leta a uložiť do začiatku nasledujúceho. Zvyčajne sú potiahnuté látkou zo syntetických vlákien, ktorá umožňuje filtrovať svetlo, ale chráni pred teplom. Drevené alebo kovové altánky sú pevnejšie a často si vyžadujú pripevnenie k zemi pomocou špeciálnych háčikov. Často sú tiež esteticky krajšie, majú slávnostnú prítomnosť, prikladajú význam našej terase. Ak dávame prednosť kovu, môžeme si vybrať ten, ktorý má ľahký a elegantný, neurčito slobodný charakter, plný ráznych a kvetinových motívov, vďaka ktorým je elegantný a ľahký. Drevo na druhej strane dodáva pevnejší vzhľad krajiny, ale vždy esteticky veľmi elegantný. Akonáhle sme izolovali náš vonkajší priestor, musíme si len vybrať, ako ho vyzdobiť, aby bol jedinečný a pohodlný.

Záhradný nábytok: Skutočná vonkajšia obývacia izba
Začiatkom leta sa naša terasa naozaj stáva rozšírením nášho domu, viac času trávime vonku ako vo vnútri a predovšetkým ak je prístup na terasu regulovaný veľkými presklenými dverami, prechod z vnútra do sotva sa budete cítiť vonku. Preto je dôležité, aby vzhľad, vzhľad nášho vonkajšieho priestoru, dobré dialógy s domácim zariadením boli v súlade medzi jedným kusom nábytku a druhým. Ak sme pre náš dom vybrali nábytok s moderným a moderným dizajnom, potom by terasa mala ovplyvniť aj tento štýl: na trhu existuje veľa zaujímavých riešení, ako sú napríklad pohovky s tvarom, ktorý pripomína tradičnejšie modely, pohovky našich babičiek. napríklad, ale v čistom PVC. Vynikajúca odolnosť voči atmosférickým vplyvom a tepelným šokom, ktoré sa dajú ľahko čistiť a pohybujú sa veľmi ľahko. Je možné ich skombinovať s viacfarebnými vankúšmi, možno s geometrickými vzormi a vzhľadom na našu terasu, ktorá sa za chvíľu zmení, čo nám poskytne vynikajúci vonkajší vzhľad. Stačí preto mať pohovku, kreslo, konferenčný stolík možno v rovnakej farbe ako naše textílie, aby ste vybavili obývaciu izbu ideálnu na letné večery. Naopak, ak je štýl nášho domu viac klasický, je vhodné prejsť k viac klasickým modelom: kedysi tam bol bambus, duté a ľahké drevo, kujný, ideálny pre exteriérový nábytok. V priebehu času bol bambus nahradený jeho umelou emuláciou: syntetický ratan, materiál, ktorý reprodukuje prírodné vlákno ako celok, ale bez toho, aby to malo negatívny vplyv na opotrebenie spôsobené dažďom a vetrom. Ratanové salóniky sú veľmi choreografické a sprostredkujú pocit veľkej elegancie: takmer vždy reprodukujú farbu esencií a je bežné, že ich sprevádzajú veľké biele vankúše, ktoré obnovujú pocit sviežosti, čistoty a svetla. Aby sme dokončili náš moderný alebo klasický kútik obývacej izby, je možné si predstaviť mobilné osvetľovacie systémy alebo malé nábytkové skrinky, ktoré sú nevyhnutné na zvýšenie pohodlia stráveného hodín vonku. Pred uskutočnením týchto nákupov si však nezabudnite, že pohovky pvc a pohovky ratan sú objemné a nestohovateľné, takže je ťažké ich dať preč, ak nemáte veľké skrine. Pri nedostatku miesta je lepšie zvoliť vonkajšie sedenie a stoly, ktoré sa dajú ľahko stohovať alebo aspoň skladať, aby zaberali čo najmenší priestor a nespôsobovali nám žiadne problémy s priestorom.