Zavlažovanie na mieru pre všetkých s jedným systémom, Hydro-4

Zavlažovanie na mieru pre všetkých s jedným systémom, Hydro-4

Vývoj dnešných záhrad


Po celom svete láska k záhradkárstvu rastie a Taliansko je jednou z vedúcich krajín tohto trendu spolu s USA, Anglickom, Francúzskom a Nemeckom. Sen o krásnom zelenom trávniku s množstvom kvetinových záhonov a možno aj malej záhrade s chutným ovocím, ktoré si môžete užiť v km. nula, infikuje nové generácie - takzvané „tisícročia“, tj ľudí narodených po roku 1980 - ale potreby sa zmenili v porovnaní so starým imidžom záhradníka pomocou zástery, hrable a kanvy. V súčasnosti chcú záhradní nadšenci dosiahnuť najlepšie výsledky, ale nemajú veľa času venovať sa svojej zelenej vášni. Učia sa o špecializovaných webových stránkach a sociálnych sieťach, sú oboznámení s technológiou a hľadajú praktické, pohodlné a univerzálne riešenia. Aj moderné záhrady sa zmenili: najrozšírenejším typom je stredne veľký zelený priestor (do 700 metrov štvorcových).

Voda lepšie, voda všetkoClaber, talianska spoločnosť známa vo svete záhradníckych nadšencov, prišla s riešením šitým na mieru, ktoré riadi zavlažovanie dnešných záhrad: Hydro-4. Je to kompaktný a dokonale vodotesný kokpit (s certifikátom IP68), použiteľný buď pod zemou alebo jednoducho umiestnený na zem alebo na chodník, vo vnútri ktorého sa nachádza elektronický programátor a 4 solenoidové ventily. Hydro-4 beží na batériu, preto nie je potrebné ho pripájať k sieti a môže ovládať až 4 nezávislé zavlažovacie vedenia, aby uspokojil všetky potreby napájania. V skutočnosti je kompatibilný s rôznymi zavlažovacími systémami Claber, ktoré je možné zakúpiť samostatne v závislosti od požiadaviek: 1/2 "kolektorová trubica, systém Colibrм Block a mikrosprejové armatúry, alebo 20 mm kolektorová trubica, stredne veľké kompresné a vyskakovacie armatúry. Môže byť tiež pripojený k odkvapkávacej linke, ktorá je ideálna pre kvetinové záhony alebo zeleninové záhrady, alebo k odkvapkávacej hadici, veľmi praktická na zalievanie živých plotov, dokonca aj na pripojenie programátora k odtoku vody alebo jednoduchá vodovodná batéria je jednoduchá a rýchla: ideálny systém pre domácich majstrov.

Jednoduché a univerzálne programovaniehydro 4 jeleň "width =" 745 "výška =" 635 "longdesc =" / záhradný nábytok / zavlažovanie / l-zavlažovanie na mieru pre všetkých s jednoduchým systémom hydro-4.asp ">
Len s 3 tlačidlami a veľkým displejom vám programátor Hydro-4 umožňuje nastaviť 2 rôzne zavlažovacie programy pre každú zo 4 zavlažovacích potrubí: týmto spôsobom môžete rozhodnúť o dobe a čase zavlažovania a automaticky ich naprogramovať v priebehu hodín. najlepšie, to je skoro ráno alebo večer, aby nedošlo k plytvaniu vodou v dôsledku odparovania na slnku, najmä v najteplejších mesiacoch roka. Pre každý program je možné nastaviť zavlažovací čas od 1 do 60 minút s možným vylúčením určitých dní v týždni. Programy sa môžu kedykoľvek zobraziť na displeji a môžu sa zmeniť alebo zrušiť. Funkcia manuálneho zavlažovania je veľmi výhodná na riadenie činnosti zavlažovacieho systému alebo na distribúciu dodatočného „postrekovača“ v prípade potreby. Programátor Hydro-4 môže byť v bezdrôtovej rádiofrekvencii tiež pripojený k dažďovému senzoru dažďového senzora, ktorý preruší program v prípade atmosférických zrážok a reštartuje ho, keď sa vráti slnko: voda sa zbytočne nespotrebúva, najmä keď chýba z domu, pretože v práci alebo na dovolenke.

Zavlažovanie šité na mieru pre každého s jediným systémom, Hydro-4: Podzemné zavlažovanie, kvapkovité alebo nad zemouAko sme videli, Hydro-4 umožňuje postaviť akýkoľvek zavlažovací systém v stredne alebo stredne veľkej záhrade, a to aj samostatne. Môžete použiť postrekovače Colibrм System s nízkou spotrebou, postrekovače Pop Up Claber alebo postrekovače Claberovej turbíny, aby ste mali všetky výhody podzemného zavlažovania: rovnomerné zalievanie, úsporu vody, estetiku a vylepšenie domácnosti. Ak sa nechcete zapojiť do výstavby podzemného systému alebo do druhého domu, môžete sa rozhodnúť pre nadzemné systémy s oscilujúcimi postrekovačmi, ktoré napájajú trávnik, a kvapkajúcimi rúrkami, ktoré distribuujú vodu do kvetinových záhonov a živých plotov. Vďaka možnosti riadenia až 4 nezávislých vedení je možné Hydro-4 použiť na zavlažovanie záhrady aj zeleninovej záhrady, čím sa vytvorí jeden alebo viac kvapkových zavlažovacích a mikroavlažovacích okruhov. Stručne povedané, Hydro-4 otvára skutočný svet možností pre domáce zavlažovanie, a to aj vďaka možnosti kontaktovať službu Claber Design Service, aby získala prispôsobenú a bezplatnú konštrukciu zariadení, ktoré sa majú stavať, na základe rozmerov a charakteristík zariadenia. vlastný zelený priestor.