Funkcie krovinorezov echo

Funkcie krovinorezov echo

Funkcie krovinorezov echo


Echo už mnoho rokov vyrába krovinorezy a je vedúcou spoločnosťou v tomto odvetví, ktorá je známa kvalitou a efektívnosťou svojich výrobkov. Jeho cenník zahŕňa pevné aj ramenné modely. Tí so spaľovacími motormi zaujímajú veľkú väčšinu trhu, pretože nepotrebujú vonkajšie zdroje energie a tiež kvôli svojej stabilite a spoľahlivosti. Kŕmia sa zmesou benzínu a oleja, majú rôznu silu v závislosti od závažnosti práce. Výkony sa pohybujú od minimálnej kapacity dvadsaťjeden cm3 so silou nižšou ako jeden kôň až po päťdesiatosem cm3, ktorá presahuje tieto tri kone. Majú veľa bezpečnostných zariadení, a to na všetkých modeloch, ako je napríklad plynový pedál alebo automatické vypnutie v prípade pádu. Je len na vás, aby ste vyskúšali, čo sa vám najviac páči.

Výber správneho krovinorezuVýber krovinorezu závisí od jeho charakteristík na základe práce, ktorú musíte vykonať. Pevné modely sa široko používajú, ale v prípade práce na stúpaní, kde je stabilita operátora neistá, sa neodporúčajú; ďalším faktorom, ktorý sa má analyzovať, je autonómia, ktorá je v ramenných krovinorezoch omnoho dlhšia a má väčšie objemné nádrže na miešanie. Echo v posledných rokoch tvrdo pracovala na znižovaní vibrácií, ale nanešťastie sú stále prítomné, aj keď iba minimálne. Preto sme si tiež vybrali nástroj na základe našich fyzických podmienok; jednotlivec s problémami s chrbtom by sa mal vyvarovať výberu modelu s podporou chrbta a tí, ktorí majú problémy s rukami alebo ramenami, by sa mali vyhnúť rigidným. Odporúča sa vyskúšať oba modely, aby ste sa cítili, čo je pre vás najpohodlnejšie. V závislosti od charakteristík každého modelu a vašich potrieb si potom môžete urobiť informovanejší výber.

Pracujte bezpečneNajdôležitejšou vecou, ​​ktorú nemožno absolútne podceňovať, je to, že používanie tohto typu nástrojov vážne ohrozuje vás a vašich susedov. Výrobcovia v skutočnosti výslovne zakazujú ich použitie bez bezpečnostných zariadení a vhodného oblečenia. I DPI, skratka pre osobné ochranné zariadenie, sú všetky prijaté zariadenia, ktoré znižujú riziko nehôd; môže ísť o ochrannú masku, slúchadlá, prilbu a odev odolný proti porezaniu. Nájdete ich v obchodoch, kde sa zvyčajne nachádzajú krovinorezy. Nezabudnite však, že najúčinnejším zariadením je vaša obozretnosť a sústredenie pri práci; nikdy nechodte osamote, aby ste pracovali s krovinorezom, nepriveďte priateľa alebo člena rodiny, ktorý vám môže v prípade nehody okamžite pomôcť.

Vlastnosti krovinorezu Echo: Nové „čisté“ motoryNedávno sa na trh dostali ďalšie druhy „čistých“ potravín. Sú to elektrické a akumulátorové krovinorezy. Pokiaľ ide o elektriku, môžeme povedať, že sú veľmi pohodlné pre malé práce, ako je kosenie záhrady, pretože majú minimálnu hmotnosť, nemajú emisie a mlčí; na druhej strane sa však nemôžu používať ďaleko od zdroja elektrickej energie a na kosenie trávnikov s veľmi tvrdou trávou. Na druhej strane batérie napájané z batérie, ktoré sú vybavené nabíjateľnou batériou pomocou nabíjačky batérií, je možné používať aj bez pevného zdroja energie, takže ak potrebujete pracovať do miest mimo obývaných oblastí, je to vynikajúce a tiež s rovnakými kvalitami ako elektrický.

Video: Zo skladu zmizli krovinorezy a disky na autá