Vákuové dúchadlo

Vákuové dúchadlo

Využitie odsávača


Udržiavanie dokonalého trávnika si vyžaduje niekoľko malých krokov. Ak sú napríklad vo vašom zelenom priestore stromy, bude sa na jeseň obzvlášť osvedčiť vákuový ventilátor, keď do vašej záhrady nevyhnutne spadnú suché listy. Na druhej strane, ak máte psa alebo mačku s aspiračnou funkciou, môžete trus rýchlo zbierať. Prechod z režimu sania na fúkanie je jednoduchý. Mnoho modelov má zariadenie na manuálnu konverziu, ktoré vám umožní prepínať medzi nimi vo veľmi krátkom čase. A nakoniec, najkompletnejšie modely zahŕňajú režimy Low a High. Prvý umožňuje vysávanie zvyškov a zanecháva dekoratívne kamene nezmenené, druhý je vhodný pre ťažšiu prácu.

Vákuové dúchadlá: elektrické alebo benzínové dúchadlá?Dúchadlá poháňané benzínom umožňujú väčšiu autonómiu pohybu ako elektrické dúchadlá, pretože nepotrebujú elektrické zásuvky v blízkosti alebo objemné predlžovacie káble. Veľmi užitočné na údržbu veľmi veľkých zelených plôch, ponúkajú však menej energie ako elektrické modely a sú o niečo ťažšie. Elektrické modely umožňujú okamžitý štart a menej hluku ako benzínové modely, okrem toho, že nevydávajú výfukové plyny alebo obzvlášť nepríjemný zápach. Nakoniec, pokiaľ ide o údržbu, treba zdôrazniť, že modely spaľujúce benzín si môžu vyžadovať viac práce. Po tom všetkom je však výber typu zdroja energie ponechaný na individuálne potreby, pričom sa však uvádza, že ak je váš zelený priestor väčší ako pol akra, výber motora s vnútorným spaľovaním je takmer povinný.

Vákuové dúchadlá: ktorú silu si vybrať?
Výkon vákuového dúchadla je uvedený v mph alebo v míľach za hodinu. Aby ste dosiahli čo najlepší výkon vášho dúchadla, je potrebné pokryť hodnotu CFM a hodnotu Mph. Toto je objem vzduchu, ktorý môže zo zariadenia uniknúť. Bolo by absolútne zbytočné mať predmet s veľkou silou, ak dýza, z ktorej prúdi vyrobený vzduch, nie je dostatočne veľká, alebo mať dýzu primeranej veľkosti, ale nedostatočný tlak. V obidvoch prípadoch by odsávač vzduchu nebol schopný vykonávať svoje úlohy optimálnym spôsobom. Elektrické vákuové dúchadlá zvyčajne ponúkajú viac energie ako benzínové dúchadlá. Priemerný výkon vysávača dúchadla je okolo 2600 wattov, zatiaľ čo rýchlosť vzduchu je 250 km / h.

Vákuové dúchadlo: Cena sacej jednotky elektrického dúchadla
Ak si chcete kúpiť elektrický vysávač, môžete ľahko porovnať ceny medzi rôznymi tradičnými obchodmi a elektronickým obchodom. Obchody veľmi často ponúkajú skutočne výhodné ponuky. Priemerné náklady na elektrický vysávač s vreckom na zber listov a zvyškov sa pohybujú okolo 40 eur. Tento model je ideálny pre záhrady strednej veľkosti, zatiaľ čo pre obzvlášť veľké plochy je potrebné mať benzínový model. V tomto prípade je nákupná cena okolo 120 eur. Na trhu existujú aj modely, ktoré ponúkajú vyšší výkon pri nižšej spotrebe, skutočné klenoty technológie, za ktoré je potrebné minúť trochu viac. Aby ste sa mohli starať o svoju záhradu pomocou týchto najnovších technologických šperkov, musíte minúť okolo 300 eur.