Kosačka Honda

Kosačka Honda

Kosačka Honda: všeobecné vlastnosti


Kosačky Honda sú k dispozícii vo viac ako 30 modeloch a dokážu uspokojiť potreby každého zákazníka. Vďaka vysokej tráve a trávniku sú vhodné do všetkých typov terénu, malých aj veľkých, rovných alebo nerovných. K kosačkám patria modely s benzínovými motormi, batériami a elektromotormi, ťahané alebo ťahané, so zberným vakom a so zemným výbojom (mulčovanie). Medzi vlastnosti strojov Honda patrí: účinnosť, bezpečnosť, pohodlie a rešpektovanie životného prostredia. Výrobky navyše ponúkajú vynikajúci dizajn s dôrazom na detail. Pokrokové technológie, ako sú spätné ventily, automatický dekompresor a tranzistorové zapaľovanie, umožňujú okamžité spustenie, nízku hlučnosť a nízke vibrácie. Materiály sú starostlivo vybrané ako ochrana pred rezaním, vyrobené z recyklovateľného propylénu, ocele a hliníka tlakového liatia.

Kosačky na trávu Honda: technologické inovácie



Exkluzívne bezpečnostné zariadenie Roto-Stop zamkne žaciu čepeľ hneď, ako obsluha opustí riadidlá, zatiaľ čo motor beží. Systém je založený na brzdovej spojke, ktorá umožňuje posun dopredu, aj keď je čepeľ zastavená, čo je veľmi užitočné pri prechode cez cestu alebo cestu bez zdvíhania štrku alebo prachu. Kosačka Honda používa hydrostatickú prevodovku na prispôsobenie rýchlosti s veľkým progresom a na prispôsobenie typu prevádzky. Existujú tri systémy kosenia trávy. Kosenie so zberom trávy vo vrecku je vhodné pre trávniky s výškou trávy 10 - 12 cm. Vyrovnávacia priečka s podlahovým vpustom je vhodná pre neupravené trávniky a pre dlhé trávy. Mulčovanie kosí čerstvo kosenú trávu, ktorú bude Zem používať ako hnojivo. Tento typ kosenia je vhodný pre trávniky pestované v tráve s nízkou trávou.

Kosačky Honda: benzínové motory



Nová rada kosačiek Honda IZY sa veľmi ľahko ovláda, má nízku hlučnosť a umožňuje lepší zber trávy. Medzi hlavné vlastnosti patrí: zberná taška, motorová brzda, automatický vzduch, automatický akcelerátor. Model HRD má hliníkové puzdro, veľkú spoľahlivosť a veľkú šírku rezu. Zaručuje tiež vynikajúcu ovládateľnosť vďaka veľkým kolesám, ktoré sa prispôsobujú zemi. Kosačka Honda HRX poskytuje maximálnu tichosť, iba 94 dB a ideálnu kolekciu prostredníctvom systému optimalizácie prietoku vzduchu. Ovládacie prvky a panely sú ergonomické, riadidlá sú pokryté mäkkým a pohodlným materiálom. Model mulčovania HRS s bočným výbojom zaručuje maximálnu ľahkosť. HRH a UM sú navrhnuté pre profesionálne použitie, aby boli efektívne a odolné vo všetkých pracovných podmienkach, kosením vysokej trávy a buriny silou.

Kosačka Honda: Elektrické a robotizované modely



Elektrický model HRE je vhodný do malých záhrad. Všetky ovládacie prvky sú ľahko dostupné pre obsluhu. Mechanika je sladká a presná, pre výnimočné pohodlie a slobodu. Robotická kosačka Honda Miimo je navrhnutá pre automatické riadenie kosenia trávy. Zariadenie je schopné pochopiť, kedy je čas vrátiť sa na nabíjaciu stanicu batérie. Miimo pracuje nepretržite v rámci svojej pracovnej oblasti ohraničenej obvodovým drôtom. Kosačka vytvára mulčovací efekt vďaka špecifickej štruktúre žacej lišty, ktorá ponecháva trávu v zavesení, ktorá je skartovaná o 3 lopatky z mäkkej ocele. Výška rezu sa môže meniť od 2 do 6 cm. Model Miimo využíva pokročilé systémy, ako sú bezpečnostné senzory (zdvíhanie, náraz a prevrátenie), senzory riadenia (údržba zónového kábla a smeru), prispôsobiteľné programy a časovače.