Motorová píla Mcculloch

Motorová píla Mcculloch

Kvalita reťazovej píly McCulloch


Prvá reťazová píla McCulloch bola uvedená na trh v roku 1949. Najmenej počas prvých 20 rokov vyrábala spoločnosť výrobky pre drevorubače, potom v 70. rokoch začala vyrábať reťazové píly pre spotrebiteľa. Spoločnosť McCulloch je svetovým lídrom v záhradníckych výrobkoch vďaka znalostiam a skúsenostiam získaným počas viac ako 60 rokov činnosti. Medzi hlavné vlastnosti reťazových píl spoločnosti patria: pokroková technológia, výkonný motor, odolné materiály, široký výber modelov a príslušenstva, pohodlie používateľa a ergonomická rukoväť. Predajná sieť je tiež prítomná v mnohých krajinách po celom svete. Všetky reťazové píly sú navrhnuté tak, aby poskytovali vysoký výkon, spoľahlivosť a odolnosť. Modely sú navrhnuté tak, aby znižovali spotrebu paliva, hluk a emisie oxidu uhličitého v čo najväčšej možnej miere rešpektovať životné prostredie.

Technológia a funkcieReťazové píly McCulloch sú vybavené novým exkluzívnym motorom OxyPower, ktorý dokáže znížiť spotrebu paliva o 20% a emisie znečisťujúcich plynov až o 70%. Okrem toho umožňujú vyššiu účinnosť rezania vďaka väčšiemu krútiacemu momentu. Systém Soft Start uľahčuje spustenie nástroja znížením sily potrebnej na pretrhnutie o 40%. Palivové čerpadlo pripravuje vzduch o palivové kanáliky, čím sa jeho štartovanie ešte zrýchli. Reťazová píla má pod zadnou rukoväťou praktický držiak náradia. Medzi ďalšie funkcie patrí integrovaný brzdový spínač so vzduchovou pákou a ukazovateľom hladiny paliva. Mäkké rukoväte umožňujú pohodlné používanie a pohľad na rez zaručuje presný uhol. Reťazová píla McCullogh má tiež inerciálnu / ručnú reťazovú brzdu.

Technické vlastnosti modelov motorových pílNová rada McCulloch obsahuje 5 typov reťazových píl. CS 340 je model novej generácie, ktorý je ideálny na rezanie dreva a na jednoduché záhradnícke práce. Má motor s objemom 34,4 cm3 a výkon 1,3 kW. Pri maximálnom výkone dosahuje rýchlosť 9000 ot / min. Nádrž má kapacitu 0,25 litra zmesi. Odporúčaná dĺžka tyče je od 35 do 40 cm. Maximálna rýchlosť reťaze je 20 metrov za sekundu. Hladina akustického tlaku pri uchu používateľa je 102 dB (A). Hmotnosť motorovej píly je 5,2 kg bez žacej jednotky. Ostatné modely sú progresívne výkonnejšie ako model CS 380, s motorom 38,2 cm3 a výkonom 1,4 kW. CS 410 ELITE je reťazová píla profesionálnej kvality vhodná na intenzívne použitie. Spúšťacie operácie sú rýchle a ľahké vďaka dvom ovládačom štartéra a zastavenia. Údržba je jednoduchá, pretože prístup k zapaľovacej sviečke a vzduchovému filtru je rýchly a ľahký.

Motorová píla Mcculloch: Príslušenstvo pre motorové pílyMotorová píla McCulloch potrebuje starostlivosť a údržbu. To je dôvod, prečo spoločnosť ponúka celý rad doplnkov, ktoré pomáhajú používateľovi pracovať bezpečne a bez problémov počas celého roka. Príslušenstvo vám umožní vykonávať viac práce. Táto séria tiež obsahuje množstvo ochranných zariadení a nástrojov na dlhodobé uchovávanie výrobkov. Valcované tyče majú profil špičky určený na zníženie rizika spätného rázu a majú väčšiu kontrolu počas rezania. Tyče majú navyše povlak proti korózii a poškriabaniu. Široká škála reťazí je navrhnutá tak, aby bola kompatibilná s takmer všetkými modelmi. Zaostrovacia súprava sa musí používať s plochým pilníkom na čistenie a údržbu čepele. Spoločnosť McCulloch tiež ponúka okrúhle pilníky, ich rukoväte a 4 druhy sviečok. Medzi odporúčané doplnky patrí taška na reťazové píly, chrániče nôh, topánky na predchádzanie úrazom, nohavice odolné proti prerezaniu, rukavice s ochranou a poloprofesionálna prilba.